strażacy, poseł Duda i burmistrz pozują do foto

Strażacy z OSP Waganowice w obecności Pana Burmistrza Pawła Knafla podziękowali Pani Poseł RP Elżbiecie Dudzie za wsparcie w zakwalifikowaniu się na listę jednostek OSP, które w ramach środków MSWiA będą mogły zakupić nowoczesne wozy strażackie.

Pani Poseł Elżbieta Duda jest częstym gościem w naszej gminie. Wspiera projekty przyczyniające się do rozwoju naszej lokalnej społeczności; tym razem spotkanie dotyczyło wsparcia strażaków OSP Waganowice, jednostka w ramach dofinansowania ze środków MSWiA będzie mogła zakupić nowy samochód strażacki. W obecności Pana Burmistrza podziękowania składali Komendant Gminny OSP Adam Przecherka, Prezes OSP Waganowice Piotr Socha i Naczelnik OSP Waganowice Mariusz Grzyb. Pan Burmistrz podziękował Pani Poseł za współpracę i wsparcie na wielu płaszczyznach; Pani Poseł była u nas ostatnio na uroczystości złotych godów.